Godziny otwarcia:
  • pon-sob 10:00-21:00
  • ndz 10:00-20:00

Każdy gość Kiddy Island w Galerii A2 znajdzie na placu całą moc atrakcji, dwu-poziomowa konstrukcja zabawowa, mega klocki, basen z piłeczkami czy zjeżdżalnie ze specjalnymi oponami. Prócz rozbudowanej strefy konstrukcyjnej, znajdą u nas Państwo strefę multimedialną z automatami oraz ścianką typu Knoocker. Jednocześnie informujemy, że na terenie placu umieszczona jest szatnia i miejsce na obuwie.

Nasz plac zabaw to nie tylko atrakcje, to także ludzie, którzy zajmą się Państwa pociechami w rodzinnej atmosferze 🙂 Animatorzy zawsze chętnie aktywnie biorą udział we wszelakich zabawach! Swoim pełnym zaangażowaniem powodują, że żadne dziecko nie opuści placu znudzone. Energetyczną zabawę i bezpieczeństwo stawiamy na pierwszym miejscu. Na placu Waszymi ukochanymi maluchami zajmą się: Patrycja, Jagoda, Ania, Natasza, Weronika, Janek oraz Błażej.

Kiddy Island to nie tylko plac zabaw, świetna zabawa i najlepsi Animatorzy, jest to również miejsce gdzie Twój maluch może przeżyć niezapomnianą imprezę urodzinową!

Dla Was Drodzy Rodzice, przygotowaliśmy miejsce na odpoczynek w naszej kawiarni. Podczas gdy animatorzy zajmą się Waszymi dziećmi, zachęcamy Was do skosztowania naszej kawy, słodkości, czy po prostu odpoczynku. Nie martwcie się! O wszystko zadbamy 🙂 Dodatkowo każdy opiekun może pozostawić swoją pociechę na placu (dzieci > 4 lat) i spędzić aktywnie czas w Fabryce Formy, na zakupach, spotkaniu biznesowym czy obiedzie.